Виїздне засідання колегії

В ДП «Краснопільське лісове господарство» відбулось
виїздне засідання колегії.

   4 листопада цього року в рамках виїзного засідання колегії Сумського ОУЛМГ керівництво управління та директори лісогосподарських підприємств області відвідали державне підприємство « Краснопільське лісове господарство» . Виїздна колегія носила навчальний характер і практичну сторону по обміну досвідом.
   Метою виїзду був огляд ділянок лісових культур, переважно дуба, різних років створення,  посадкою жолудем та сіянцями, з застосуванням хімічного догляду і без нього. Поряд з оглядом лісових ділянок учасники колегії побували на лісових дорогах , яких побудовано за період з 2008-2015роки- 18,323км на суму 3632, 6 тис.грн з твердим покриттям , в тому числі за 10 місяців поточного року 10,440 км на суму 1682,0 тис.грн. твердого покриття , що найбільше серед лісгоспі обласного управління, та 1.6 км на суму 65,0 тис.грн-земляного полотна.
   Крім того було оглянуто розсадник та садибу Верхньосироватського лісництва. Керівництвом управління була дана позитивна оцінка роботи державного підприємства «Краснопільське лісове господарство»

Прес-служба
ДП «Краснопільське лісове господарство»