Вихованці Сумської духовної семінарії стали активними учасниками акції «Створюємо ліси разом».

  У понеділок, 25 жовтня, святкові торжества престольного свята семінарського храму і Актового дня богословської школи семінаристи продовжили добрими справами. На чолі з проректором з навчально-виховної роботи архімандритом Антонієм (Бондаренко) вихованці духовної школи побували у Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

  Поряд з пізнавальною екскурсією у дендропарку лісництва на них чекала робота з висадки деревець. 

  Після проведеного інструктажу з охорони праці та технології висадки фруктових дерев, озброївшись саджанцями та необхідним реманентом, семінаристи приступили до роботи. Як результат – півсотні висаджених деревець у новому яблуневому саду. 

  Нагадаємо, всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» проходить під егідою Державного агентства лісових ресурсів України в рамках програми Президента «Зелена країна». Осінній етап акції розпочався 1 жовтня і триватиме до 30 листопада. До акції активно долучається громадськість: школярі, студенти, представники влади і мас-медіа. Головна мета акції – виховання еко-свідомості у громадян, поваги до лісівничої праці, а головне – збільшення в державі площ лісів і зелених насаджень.