Виконання Програми Президента «Зелена Країна»

 Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» доєдналося до європейського зеленого курсу. Для цього реалізовується чимало заходів. Серед них і створення нових лісів. Адже це є потужним засобом боротьби зі зміною клімату, деградацією грунтів, обмілінням рік, збереженню різноманіття рослинного та тваринного світу.

 На виконання Програми Президента України «Зелена країна» та в рамках акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» підприємством збільшено показник лісистості на території лісгоспу цьогоріч заліснено 7.8 га неугідь, де висаджено 36.6 тис.шт. сіянців дуба звичайного та модрини європейської.

 Також щороку ми висаджуємо молодий ліс на ділянках, де проведено рубки головного користування. Під час осінньої лісокультурної компанії вже посаджено 50 га нового лісу, а з початку року цей показник становить 115 га. До кінця року плануємо посадити ще 6 га лісових культур.

 Посадка проводилася головними лісоутворюючими породами нашого регіону , це дуб звичайний, сосна звичайна та модрина європейська.

Прес-служба ДП «Краснопільський лісгосп»