З днем працівника лісу

  Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо своє професійне свято – День працівника лісу. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Щодня сумлінно і невтомно працюючи лісівники виконали всі намічені завдання виробничої програми. За 8 місяців 2017 року відтворено лісів на площі 57 га, доповнено лісових культур на площі 114 га, проведено доглядів за лісовими культурами в переводі на однократний на площі 1144 га, заготовлено 22 кг насіння лісових порід .
Від усіх видів рубок лісгоспом заготовлено 35,2 тис. кбм деревини. Реалізуючи деревину і вироби з неї за 8 місяців отримано 54,2 млн грн., що на 11,8 млн грн. більше показника за відповідний період минулого року.

  На протязі 2017 року забезпечивши належний соціальний захист працівників підприємства( а це середньомісячна заробітна плата майже 10 т.грн., повний соціальний пакет) лісгосп отримав 1.6 млн грн. чистого прибутку. До бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів сплачено 22,5 млн.грн., що є більше минулорічного показника на 5 млн. грн., в т.ч. до місцевого 5,9 млн.грн.

 Значні кошти ми інвестуємо у розвиток власного виробництва. Будуємо, ремонтуємо дороги лісогосподарського призначення, що значно здешевлюють вартість вивезення деревини. Кожен новий день – це втілення нових планів, поряд з якими лісгосп виконує свою основну функцію – відновлення, охорона і захист лісу. Тут все прораховується, відтак лісу зрубують у менших обсягах ніж відбувається його приріст. Особливу увагу приділяємо охороні лісу від пожежі. Встановлена одна вишка відеоспостережень 50м заввишки, обладнана цифровою камерою.

  Наполегливо ведеться боротьба з браконьєрами. Створена рейдова бригада «Лісова варта».
  Всі наші працівники свідомі, відповідальні і запальні люди. Самі розумієте, які б не були плани керівника, якби не було підтримки колективу, ніякий план реалізувати неможливо. А так , разом можна, як-то кажуть , і гори перевертати. Але всіх перерахувати звісно неможливо, але особливо хочеться відмітити головного інженера Водотику Віталія Івановича, лісничого Осоївського лісництва Загорулька Олександра Івановича, майстра лісу Великобобрицького лісництва Безкровного Ігоря Володимировича, верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини Борисенка Валерія Миколайовича, тракториста Новодмитрівського лісництва Грубого Андрія Миколайовича, лісника Краснопільського лісництва Мельникова Віктора Миколайовича, тракториста Верхньосироватського лісництва Кузьменка Миколу Михайловича, водія на вивезенні лісу Сиромукова Володимира Юрійовича, машиніста крану на нижньому складі Павленко Юрія Олександровича, мисливствознавця Стрибака Олексія Анатолійовича.
Висловлюю безмежну вдячність всім працівникам лісового господарства – завдяки вашій самовідданій праці ліси нашої держави отримують професійний досвід, мають надійний захист та охорону. Хочу подякувати також ветеранам галузі, які в свій час прикладали зусиль до збереження та примноження лісових багатств, а тепер знаходяться на заслуженому відпочинку.

Від усієї душі щиро вітаю працівників, ветеранів підприємства з професійним святом. Нехай добробут та щастя наповнить Ваші родини, міцного здоров’я Вам, оптимізму, щедрої долі, благополуччя і віри, наснаги та нових звершень. Всім святкового настрою, злагоди і достатку.

З повагою директор ДП «Краснопільський лісгосп» Мороз В.В.