Звітувала Краснопільська лісівнича профспілка

4 лютого 2014 року начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець взяв участь у профспілковій конференції колективу Краснопільського лісгоспу.

4 лютого 2014 року начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець взяв участь у профспілковій конференції колективу Краснопільського лісгоспу

«Ми повинні виконувати завдання, які ставить перед нами Держлісагентство, забезпечуючи безперебійну роботу підприємств для розвитку економіки, як нашої області, так і України в цілому», – наголосив під час профспілкової конференції колективу державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

Початок року – гаряча пора для лісівничої профспілки. Бо впродовж січня-лютого в колективах лісогосподарських підприємств області відбуваються профспілкові конференції, на яких традиційно адміністрації лісгоспів та профспілкові комітети звітують перед працівниками про виконання умов колективних договорів за минулий рік. Завжди конференції проходять в форматі живого відвертого діалогу, висвітлюються здобутки, озвучуються проблеми.

Час проведення профспілкових конференцій – особлива пора і для начальника управління. Адже необхідно побувати в колективах, пересвідчитись, що працівники задоволені умовами праці та соціального захисту – це система роботи Віктора Петровича Чигринця, сформована роками. 04 лютого 2014 року він взяв участь у профспілковій конференції колективу державного підприємства «Краснопільське лісове господарство».

Про здобутки і проблеми підприємства та виконання умов колективного договору адміністрацією відзвітував перед колективом директор Краснопільського лісгоспу Віктор Водотика.

Про роботу профспілки підприємства доповів голова профспілкового комітету Володимир Корощенко.

Не лишились байдужими і працівники підприємства. Представники від кожного підрозділу лісгоспу взяли активну участь в обговоренні звітів. Також, на конференції було обговорено та прийнято проект колективного договору лісгоспу на 2014 рік.

Підводячи підсумок зібрання, Віктор Чигринець акцентував увагу на соціальному захисті працюючих, зокрема, середньому рівню заробітної плати та оздоровленні працівників.

2014-02-12-2 2014-02-12-3 2014-02-12-4

За матеріалами Сумського ОУЛМГ